Pračka koberečků

29.09.2016 14:09

Lepší způsob, jak vyčistit kobereček v autě.

Využijte nový čistič autokoberců instalovaný na čerpací stanici CAROIL ve Vyškově. Najdete jej vedle vysavače a hustiče pneu.
Proces čištění probíhá automaticky po vhození 10 Kč mince do mincovníku a trvá 2 minuty. Zákazník má volbu pro čištění na sucho nebo za mokra (látkové nebo gumové koberce). Autokoberce se do stroje vkládají postupně, jsou čištěny rotačními kartáči při současném skrápění vodou a následně vysušeny. Čištění probíhá bez chemických prostředků. Po vyčištění jsou koberečky jen lehce zavlhlé, a lze je opět ihned instalovat do auta a začít používat.

Výrobce uvádí, že při vyklepání koberce se odstraní cca 30 % nečistot, při použití vysavače 70 % a při použití čističe je efekt čištění 90 %.

 

Návod jak na to:

  1. Před praním použijte ruční klepač koberců k odstranění nečistot.
  2. Vložte minci 10 Kč = 2 minuty provozu stroje.
  3. Spustí se čištění. Automaticky je nastaveno čištění nasucho. Přejete-li si čistění za mokra, stiskněte příslušené tlačítko.
  4. Vložte kobereček do stroje svrchní plochou dolů. Kobereček držte, se strojem se po celou dobu čistění o něj jakoby přetahujete. Posouváním určujete místo čištění. Pokud kobereček nechtěně upustíte, vyjede na druhé straně pračky, pokračujte v činnosti.
  5. Jste-li spokojeni s výsledkem, aplikujte stejný postup u dalších koberečků do skončení časového limitu.